Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Спортивні добавки: рекомендації для новачків

З ростом популярності здорового способу життя, все більше людей стають фанатами фітнесу. Фітнес-фанат це той, хто без розуму від тренування, хто приділяє багато часу і сил для тренування свого тіла. Ті накачані чоловіки і жінки, яких ви бачите в медіапросторі та на вулиці, - всі вони фанати фітнесу. І невід'ємною частиною процесу створення красивого, тренованого тіла є застосування спортивних добавок.

Які спортивні добавки найбільш ефективні

Ринок харчових добавок величезний - це багатомільйонна індустрія. Існують різні види добавок для різних етапів тренування. Є добавки для збільшення енергії і витривалості (наприклад такі, як Aicar, Cardarine, GW0742), росту м'язів (Ligandrol, Ostarine, RAD-140 та інші), втрати ваги (пептид HGH Fragment 176-191, SR9009, SR9011, BAM15), що приймаються до або після тренування і так далі. Пептиди та SARMs зарекомендували себе як ефективні спортивні добавки, які дозволяють значно поліпшити спортивні результати, наростити м'язову масу або скорегувати фігуру. Варто серйозно підійти до вибору добавок, вивчити принципи їх роботи та відгуки покупців. 

Перед тим як купувати добавки

Само собою зрозуміло, що при покупці добавок спочатку необхідно проконсультуватися зі спортивним лікарем. У нього є історія всіх медичних проблем, з якими ви, можливо, стикалися в минулому, і він міг би допомогти вам краще зрозуміти, які добавки приймати, а яких уникати. Приділення уваги до інгредієнтів, що присутні в ваших добавках, грає важливу роль. Є ймовірність ускладнень, якщо не брати до уваги інструкцію і рекомендації лікаря. Якщо ж у вас немає спортивного лікаря, то досконально вивчіть спортивну добавку, проконсультуйтеся з фахівцями, які допоможуть вам з вибором.

Перед тим, як приймати добавки, ваш лікар може попросити вас зробити певні аналізи, такі як аналіз крові, аналіз сечі і фізичне обстеження. Вони будуть проводитися з метою з'ясування, чи придатні ви для добавок і чи отримуєте ви достатньо поживних речовин. Після проведення тестів лікареві буде простіше вибрати, які добавки ви можете приймати. Також ви можете звернутися до дієтолога, він запитає вас про те, яку їжу ви приймаєте. Це допоможе йому зрозуміти, які вітаміни і мінерали вам можуть знадобитися. Вас навіть можуть попросити вести щоденник їжі, щоб зрозуміти, які добавки вам потрібні. Різні люди приймають різні види добавок, це залежить від переносимості їх організмом, певних продуктів і плану дій.

Наприклад, перед прийомом препаратів групи SARM рекомендується робити аналізи на тестостерон загальний та вільний, ЛГ, ФСГ як до курсу, так і після. Від рівня цих гормонів приймається рішення про дозування, тривалість прийому, ПКТ.

Добавки - це не ліки

Якими б корисними не були добавки, вони не можуть лікувати, діагностувати або запобігати захворюванням. Приймати добавки для поліпшення показників в спорті - це нормально. Але, будь ласка, не просто покладайтеся на добавки. Це не чарівні пігулки, які миттєво додадуть вам силу або наростять м'язи. Тренуйтеся правильно, дотримуйтесь рекомендацій і тоді ви отримаєте бажані результати!

Автор:

Кількість переглядів - 846

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.